picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

agencja ubezpieczeniowa Gdynia Pogórze, polecicie ?

agencja ubezpieczeniowa Gdynia Pogórze, polecicie ?

Potrzebna mi agencja ubezpieczeniowa z Gdyni, która ma wiele ofert i jest w stanie mi fachowo doradzić.

modniś45

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, lecz muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co proponują i jakie potem mamy z tego zyski. Niekiedy dopłaci się sto zł na rok, a ma się o wiele lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Klara323

Posty: 8

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

090913123

Posty: 4

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest faktycznie niezmiernie tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Kitas

Posty: 2

 
Dla mnie niesłychanie odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają inne ubezpieczenia, zatem każdy zainteresowany coś dopasuje.

pawel253

Posty: 3

 
Pożądane byłoby przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bo wtedy zorientujemy się, co i jak wygląda? Żądania mamy bardzo inne, bo jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

reavan

Posty: 8