picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podolog w Warszawie, znacie ?

podolog w Warszawie, znacie ?

Szukam kogoś, kto zajmuje się profesjonalnie podologią w Warszawie. Jeżeli znacie specjalistę z dużym doświadczeniem, który jest w stanie mi pomóc to dajcie mi znać. Sprawa jest niezmiernie pilna i zależy mi niezmiernie na okresie.

Hunka

Posty: 1

 
Jeśli mam komuś oddać stopy do leczenia to zawsze sprawdzam, jakie wykonywał do tej pory zabiegi. Chce mieć pewność, że moje stopy są bezpieczne. Na szczęście przez Internet można dzisiaj w łatwy sposób znaleźć opinie o gabinecie, do którego zamierzamy pójść.

alek45

Posty: 2

 
Niby każdy winien być świadomy tego, iż trzeba iść do fachowców, natomiast ja swojej mamy jakoś do tego przekonać nie mogę. Wie własne i sama chce sobie z odciskami radzić.

harry black

Posty: 25

 
Każdy może mieć różne zdanie na ten temat, lecz jeśli udamy się na badania do specjalisty to zobaczymy, iż nasze problemy można było rozwiązać już dawno temu i nie byłoby to wcale problematyczne. Robimy coś, co nie jest dla nas najlepsze i męczymy się miesiącami, a nawet latami. Po co to wszystko skoro mamy podologa?

Nikuś23

Posty: 5

 
Korzystałem i z podologa i sam robiłem sobie różne zabiegi. Te drugie nigdy nie wychodzą tak jak trzeba. Ludziom wydaje się, że to wszystko jest takie łatwe, ale później efektów z takich zabiegów domowych brak.

Marioleczka

Posty: 3

 
Należałoby się zgłosić na podologię w Warszawie, która ma tutaj ofertę https://podogabinet.pl. Wszyscy z rodziny tutaj chodzimy i jesteśmy rzeczywiście niesłychanie zadowoleni. Mamy opiekę od kogoś, kto rzeczywiście się na tym dobrze zna.

Kitas

Posty: 3

 
Jeśli ma się zrogowacenia to można sobie samodzielnie coś ze stopami robić. Jeśli to modzele albo odciski to tylko wizyta w gabinecie podologicznym w Warszawie jest w stanie nam pomóc. Pod okiem kogoś, kto ma bardzo duże doświadczenie zrobimy zabiegi.

juron

Posty: 17