picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Poszukuje firmy od stron w Łodzi, która wykona mi stronę responsywna. Jeśli znacie kogoś, kto się tym zajmuje i ma doświadczenie to dajcie znać. Byłoby dobrze gdyby firma miała ofertę w jakiś rozsądnych pieniądzach.

eGall

Posty: 1

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

Nikuś23

Posty: 2

 
Strony internetowe są dziś tanie także nie ma żadnego sensu, aby cokolwiek robić we własnym zakresie. Na tym naprawdę trzeba się znać. Im niezwyklej rozbudowana strona internetowa tym więcej jest pracy przy jej tworzeniu. Lepiej sobie dać spokój i wybrać kogoś, kto jest w stanie to wszystko wykonać znacznie lepiej od nas, a wtedy będziemy niezmiernie zadowoleni.

xacax

Posty: 5

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie znalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają naprawdę bardzo dobrze przygotowaną ofertę i dobre ceny.

Laleczka4

Posty: 6

 
Jeśli to ma być jakaś łatwa strona www to można to zrobić samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować we własnym zakresie robić.

Black_Riot

Posty: 8

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma winna się nim zajmować. Tylko wtedy będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

bartolini

Posty: 22

 
Przez Internet można znaleźć firmę, jaka zajmuje się stronami w Warszawie i wtedy prosto można porównać inne warianty. Jeśli firma jest bardzo dobrze przygotowana do ma w ofercie to wszystko, czego szukamy. Wystarczy zaznajomić się z ofertami i zdecydować, które z nich są dla nas najniezwyklej atrakcyjne cenowo i jakościowo.

micko

Posty: 15